Таксі або власним автомобіль, що вигідніше?

Для міського жителя процедура виклику таксі для того, щоб дістатися до або з місця роботи є буденним явищем. Як для власників автомобіля, так і для тих, у кого він відсутній. Обидві групи часом хвилює питання економічної доцільності такого виду пересування.

Приховано всі розуміють, що особисте авто вигідніше, але, може для пересування по маршруту робота/будинок, не все так однозначно?

«Кожен, у кого немає машини, мріє її купити, і кожен, у кого є машина, мріє її продати. І не робить цього тільки тому, що, продавши, залишишся без машини» (з к/ф «Стережись автомобилья»).

З наближенням нового року все розмаїття тарифних планів в регіонах дуже поблекло, сведясь до ціни 3-3,5 грн за 1 км, і невеликих відмінностях в умовах подачі.

Для розрахунків візьмемо наступні моделі автомобілів:

«Daewoo/ЗАЗ Lanos» — «народний автомобіль», незважаючи на невеликий об’єм двигуна 1,5 л володіє хорошим апетитом (в середньому 12 л/100 км), що дозволяє порівнювати його з багатьма моделями не менш поширеною марки «ВАЗ».

«Hundai Accent» — представник корейських авто завоював серця багатьох українців і володіє схожими показниками витрати за іншими бюджетними іномарками.

«Kia Sportage» — популярний представник економічних кросоверів: з двигуном 1,7 л — 6,7 л/100 км, 2,0 л — 7,1 л/100 км

«Mazda CX-7″ — обраний як представник ненажерливих кросоверів (16 л/100 км)

Автомобілі

Таким чином, власникам автомобілів з витратою 16 л / 100 км і вище, можливо, варто задуматися про те, щоб використовувати таксі, особливо це актуально для тих, хто використовує платні стоянки. Недалеко від них знаходяться і власники автомобілів з витратою 12 л/100 км

Якщо додати до витрат ремонт і більш дорогі види страховки, то картина стане ще більш сумною для власників таких авто і більш райдужною для тих, хто використовує таксі через відсутність альтернатив.

Таксі

Информацію взято з ресурсу avto.rbc.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *